Otopark Çizgileri

Araçlarımızı park ettiğimiz otoparklar günümüzde trafik yoğunluğu fazla olabilen, bilhassa hafta sonları yada özel günlerde yer bulunamayan alanlardır. Bu sebeplerle otoparkların trafik mühendisliği ilkelerine uygun olarak trafik projelerinin yapılması ve usta eller tarafından bu projenin uygulanması gerekmektedir.

Büyük konut projeleri , AVM projeleri , Havalimanları gibi alanlarda otopark trafik düzenlemesi yaparken tasarladığımız sistemi otopark çizgileri , trafik levhaları , delinatörler , kauçuk hız kesiciler , kolon ve duvar taramaları , metal araç park stoperleri gibi unsurların bütünüyle değerlendirildiği bir şekilde projelendiriyoruz.

Otopark çizgilerini işverenin isteği doğrultusunda çift kompenant boya ve soğuk boya ile yapabilmekteyiz. Çift kompenant boya ile yapılan otopark çizgileri 2 mm ile 3 mm arasında istenilen kalınlıkta yapılabilir. Soğuk boya ile yapılan otopark çizgileri ise mikron bazında inceliklerde uygulanmaktadır.

Otopark çizgilerini tamamlayan diğer unsurlar ise taramalar , yönlendirme okları , kauçuk duvar köşebentleri , metal stoperler ve reflektif butonlar olabilir.

Şirketimiz bünyesinde otopark çizgileri uygulaması , tüm yaşam alanları için o mevkinin işleyişine uygun olarak projelendirilmekte ve işverenin istekleri doğrultusunda ustalıkla icra edilmektedir.

DAHA FAZLA BİLGİ

* Klor kauçuk esaslı yol çizgi boyası, Soğuk Çizgi Boyası ile Uygulama
* Tek komponentli yol çizgi boyaları, MMA esaslı özel karışımlı yol çizgi boyası
* Çift komponentli yol çizgi boyaları
* Rampalarda araç hızlarını azaltmaya dönük, set oluşturma amaçlı, hız kesici setler,
* Otoparklarda trafik düzenleme
* Otoparklarda araç ve yaya trafiğini yönlendirecek çizgi ve yönlendirme çalışmaları
* Araçların düzenli park yapmasını sağlayacak, projeye uygun trafik çizgi çalışmaları
* İstif sahalarında, alandan en fazla verim alacak şekilde çizgi çalışması
* Açık ve kapalı otoparklarda trafik düzenlemesi,
* Dış sahalarda trafik çizgi çalışmaları
* Kapalı alanlarda trafik çizgi çalışmaları